U3
i6
i5 – copy – copy
U1
emek boru Tr-01 – copy – copy – copy
U2
u4
u5

Bizden Haberler

ASO 55.Yıl Özel Ödülü!

h4Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla gerçekleşen Ankara Sanayi Odası 55. Yıl Ödül Töreninde Emek Boru adına onursal başkanımız Alaettin CECELİ’ye “Yaşayan Sanayi Çınarları” ödülü verildi.

Emek Boru’dan TANAP’a İlk Sevkiyat!

h4Doğalgazını Azerbaycan’dan Avrupa’ya taşıyacak olan TANAP Projesi’nin sayılı tedarikçilerinden Emek Boru’nun ilk üretimi sevkiyat için TANAP tarafından onaylandı. TANAP Doğalgaz Boru Hattının yaklaşık olarak yüzde 12’sinin üretimini üstlenen Emek Boru TANAP’ın iş güvenliği, çevre ve lojistik şartlarını onaylamasının ardından ilk sevkiyatını gerçekleştirdi.

Tanap Boruları Sevkiyata Hazır!

1Azerbaycan doğalgazını Türkiye üzerinden Avrupa’ya taşıyacak olan TANAP Projesi’nin sayılı tedarikçilerinden Emek Boru’nun ilk üretimi sevkiyat için TANAP tarafından onaylandı. TANAP Doğalgaz Boru Hattının yaklaşık olarak yüzde 12 ’sinin üretimini üstlenen Emek Boru TANAP ‘ın iş güvenliği, çevre ve lojistik şartlarını onaylamasının ardından ilk sevkiyatını gerçekleştirdi ve bu önemli proje için sevkiyatlarının tamamını 2017’nin Mart ayında tamamlamayı hedefliyor.

Emek Boru’dan Eğitime Tam Destek!

h31Gazi Üniversitesi İstatistik Topluluğu’nun 12 – 13 Mayıs 2015 tarihleri arasında organize etmiş olduğu “İstatistik’te Kariyer Günleri” etkinliğine sponsor olan Emek Boru, gençlerin mesleki anlamda kendilerini geliştirmeleri ve ileride seçecekleri mesleki alanları şimdiden öğrenmeleri amacıyla düzenlenen bu önemli organizasyonda yer alarak eğitimine ve geleceğin liderlerine destek oldu.

Emek Boru, Red Bull Uçuş Gününde Gençlerin Heyecanını Paylaştı!

21Emek Boru, Red Bull Uçuş Günü etkinliğine sponsor olarak gençlerin heyecanlı anlarında yanlarındaydı. Yarışmanın uzun soluklu hazırlık sürecinden sonra özellikle Angara Börds grubuna verdiği destek ile başarılı bir uçuşa eşlik eden Emek Boru bu büyük ve kapsamlı organizasyonun sonunda Angara Börds grubunun birinciliğine şahitlik etti.

Emek Boru, Tanap Boru Üretimi İçin Hazırlıklara Başladı!

3Başta doğal gaz boru hatları ve su isale hatlarında kullanılmak üzere spiral kaynaklı çelik boru üretimi gerçekleştiren ve geçtiğimiz yıl kuruluşunun 60’ıncı yılını kutlayan Ceceli Grubu’nun en büyük firması konumunda bulunan Emek Boru A.Ş., ülkemiz için büyük önem taşıyan TANAP Projesi kapsamında Ana Hat Boruları üreticisi ve tedarikçilerinden biri olarak Ekim 2014’te sözleşme imzalama şansını edinmiştir. Toplam 1.850 km uzunluğundaki doğal gaz boru hattının, yüzde elli mertebesinde üyesi olduğu konsorsiyum ile 360 km’den fazla bir kısmı için boru üretecek Emek Boru A.Ş.’nin bu proje için üretimini üstlendiği miktar 115 bin tondan fazla olup mali büyüklüğü yaklaşık 125 milyon dolardır.